Bsb Flat - Melhor Localizacao
| Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie | Basen Basen na dachu |
| Fitness/Siłownia Centrum fitness | Spa i relaks Jacuzzi | Posiłki/Napoje Restauracja Bar/ Poczekalnia |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Bsb Flat - Melhor Localizacao Brasília o powierzchni 25 m² jest usytuowany mniej niż 1 km od takich obiektów jak Centrum kulturalne w Caixa, jedynie 5 min spacerem od stacji metro Central. Oryginalny apartament znajduje się w dzielnicy North Wing i może pomieścić do 2 gości, kusząc ich basenem na dachu.
Teatr Narodowy im. Claudio Santoro znajduje się w odległości w odległości kilku przecznic, a lotnisko Brasilia jest oddalone o 5 km. Popularne atrakcje w pobliżu 1-pokojowego Bsb Flat - Melhor Localizacao to Centrum handlowe Conjunto Nacional w 750 metrach.
Oryginalny obiekt dysponuje miejscem do pobytu dziennego z widokiem na ogród. W tym apartamencie znajduje się 1 łazienka. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki.
Wyposażony w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, takie jak pełnowymiarowa kuchnia, Bsb Flat - Melhor Localizacao zapewnia gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami. Przystanek Brasilia Shopping Sul-Norte to około 10 min pieszo od apartamentu. Korzystanie z jacuzzi i sauny może przyczynić się do przyjemniejszego pobytu. Przyjemnym miejscem na wypoczynek w obiekcie jest słoneczny taras.
- Lokalne atrakcje
- Brasília City Park3,1 km
- Cultural Complex of the Republic900 m
- Central Bank of Brazil1,5 km
- Brasília Yatch Club3 km
- Palace of Justice2,2 km
- Conjunto Nacional Mall200 m
- Supreme Court of Justice of Brazil2,7 km
- Lotniska
- Lotnisko Brasilia14 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Pokoje dla alergików
- Winda
- Fryzjer/salon piękności
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Restauracja
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Basen na dachu
- Leżaki
- Słoneczny taras
- Sauna
- Jacuzzi
- Centrum fitness
- Basen z widokiem
Usługi
- Obsługa pokojowa
- Wynajem samochodów
- Sklepy/ usługi komercyjne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Taras
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak goście mogą dostać się do Bsb Flat - Melhor Localizacao z lotniska?
Goście Bsb Flat - Melhor Localizacao mogą prosić o usługi przewozowe. - ❓
Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Bsb Flat - Melhor Localizacao?
Na miejscu Goście Bsb Flat - Melhor Localizacao mogą zrelaksować się korzystając z jacuzzi i sauny. - ❓
Czy Bsb Flat - Melhor Localizacao obejmuje kuchnię?
Tak, Bsb Flat - Melhor Localizacao oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy apartament ma basen?
Apartament dysponuje całorocznym basenem na otwartym powietrzu.